Kaminų sistemos BRATA

BRATA KAMINŲ SISTEMOS

BRATA kaminų sistemos, tai aukštos kokybės produktai už mažesnę kainą! BRATA kaminų sistemos atitinka visus Europos Bendrijos kokybei keliamus reikalavimus. Produktams suteikiama 30 metų garantija!

 

BRATA STANDART

Dūmtraukis pritaikytas specialiai kieto kuro katilams. Ekonomiškas dūmtraukis skirtas kieto kuro katilams ir židiniams (išskyrus anglies dulkes).

Daugiasluoksnės dūmtraukio konstrukcijos dėka užtikrinamas jo visiškas sandarumas bei įtempimų nebūvimas, o tai garantuoja ilgametį ir saugų funkcionavimą.
Aukščiausios kokybės kaitrai atsparaus šamotinio vamzdžio dūmtraukyje panaudojimas garantuoja jo sandarumą net suodžių gaisro atveju (atkarpos atsparumas mažiausiai 60 minučių).
Be to, šamotinis vamzdis turi visišką atsparumą dūmuose esančioms rūgštims.
Prisijungiant židinius prie brata standard dūmtraukio, rekomenduojama panaudoti dūmtakio 45° laipsnių pajungimo trišakį.
brata standard dūmtraukis yra skirtas išmetamosioms dujoms išvesti, jų temperatūrai esant 200° - 600° diapazone.

 

 

BRATA VENTILIACIJA

Ventiliaciniai tusčiaviduriai blokeliai.

Tuščiaviduriai blokeliai brata ventiliacija yra skirti gravitaciniams ventiliacijos kanalams konstruoti. Šios ventiliacijos užduotis yra tiekti gryną orą iš išorės į pastatą ir šalinti sunaudotą orą.
Sistemos elementai tuščiaviduriai blokeliai yra pagaminti iš keramzitbetonio, ko dėka yra užtikrinama puiki akustinė izoliacija ir atsparumas ugniai.
Ventiliaciniai blokeliai yra pritaikyti bendram panaudojimui brata dūmtraukių statyboje.
Visoje dūmtakių ir ventiliacinių kanalų sistemoje yra naudojamas 33 cm aukščio modulis, kuo užtikrinamas greitas ir lengvas montavimas.

BRATA kaminų ir ventiliacijos kainų kainininkai.

Dėl išsamesnės informacijos ir nuolaidų teirautis telefonais 8 616 97 533, (8 315) 71 313.